Over ons

Ons bedrijf

Arabesk-shop was de eerste Nederlandse webwinkel voor buikdansartikelen! Sinds 2007 kun je bij ons terecht voor al je buikdanswensen: van heupsjaal tot compleet professioneel kostuum, accessoires en beauty. Alle artikelen worden door ons persoonlijk geselecteerd en ingekocht in Turkije, Egype en Syrië, waardoor we de prijzen laag kunnen houden.

Ons team

Ons team bestaat uit Mariet (administratie en inkoop) en Marèse en Annette (beurzen). Samen zorgen wij voor de Arabesk Shop!

Informatie

Arabesk-shop is niet alleen een webwinkel, maar heeft ook een store die je kunt bezoeken. De winkel is open van woensdag tot en met zondag, uitsluitend op afspraak. Bel hiervoor met Mariet op 06-13644957.

Overige info

Arabesk Shop & Dance, Vresselseweg 73 te 5491 PB St. Oedenrode. BTW nr. NL147975335B01.